Slide 1

The new center for facade events

"Events Maidan"

Your agenda ...

Slide 2

Designed for your events

"Events Center"

Your events maidan ...

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
"]
Previous slide
Next slide

Upcoming EVENTS

Upcoming EVENTS

Timeline

View Program

Twitter

Catch The AGENDA

Catch The AGENDA

Join Events

ZOOM/TEAMS MMETINGS, WEBINARS & WORKSHOPS

Expand Your Network

CONFERENCES, SEMINARS, PANELS, SYMPOSIUMS & SUMMITS

Keep Updated

FAIRS, EXHIBITIONS, FESTIVALS & OTHER EVENTS

All EVENTS

All EVENTS

Monthly Weekly Daily List

March 2024

MO
TU
WE
TH
FR
SA
SU
26
27
28
29
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7

AWSOME Reviews

AWSOME Reviews

"İnşaat sektöründe hak ettiği uzmanlığın, detaycılığın, teknik içeriğin ve önemin en az karşılığını gören alanlardan biri de cephe işleridir herhalde. Aslında kalifiye uzmanların, profesyonellerin, firmaların ve teknik literatürün olduğu ülkemizde, bu içeriğe ulaşmak hiç de kolay değil. cepheyedair.com platformu bu amaca hizmet edecek doğru bir adım atmış. Özellikle “Cephedia” başlığı altında sunulmuş olan ansiklopedik bilgiler sadece cephe sektöründeki profesyoneller için değil, aynı zamanda inşaat sektöründeki tüm disiplinler için de eşsiz bilgi ve içeriklere sahip. Başta cephe sektörü olmak üzere inşaat sektörüne ciddi katkılar sağlayacaktır.

Vedat OKTAR Akfen İnşaat Genel Müdür Yardımcısı

"cepheyedair.com’u ilk ziyaret ettiğimde içerik açısından oldukça kapsamlı ve donanımlı olduğunu görünce çok şaşırmış idim. Sektörün toplanma merkezi görevi görmesinin yanısıra, sektörel bilgi paylaşımı ve genç kuşaklar için de açık kaynak bir eğitim platformu. Sektörel bir eko-sistem oluşturması açısından değerli çalışmalarının yanısıra BIM Facad konsepti ile de cephe sektörüne katkı sağlayacağı aşikar. Cephe sektöründeki tüm paydaşların takip etmesi gereken bir platform olduğunu düşünüyorum.

Selami SELVİ Revit Trainer & BIM Specialist

"Günümüz mimarisinde gittikçe önemi artan cephe işleri için aynı dili, aynı sıkıntıları konuşan profesyonellerle ortak bir platformda buluşma fikrinin çok güzel olduğunu düşünüyorum. Sektörün içindeki yeniliklerden haberdar olma, doğru bilinen yanlışlardan arınma ve doğru malzemelerin doğru yerde kullanıldığından emin olmak isteyen herkesin faydalanacağı bilgilerin yer aldığı içeriklerin bir alanda takip edilmesi muhteşem olmuş. cepheyedair.com'un hazırlanması ve yayımlanmasında emeği geçen herkese teşekkürler.

Rana KABALAK Cephe Dizayn Şefi - Limak İnşaat Merkez Bankası Projesi

"Bana cephe sektörünün en büyük hendeği nedir diye sorsalar, benim cevabım “doğru bilgiye ulaşmak” olurdu. Çünkü, sektörde maalesef bilgi kaynağı azlığı ve olana da erişim sıkıntısı var. “cepheyedair.com” bu hendekleri doldurarak, doğru bilgi kaynağına ulaşım imkânı verecek ve yakın zamanda tabir-i caizse Cephecinin El Kitabı niteliği taşıyacaktır. Ayrıca, tüm bina kabuğu paydaşlarının tek bir portalda bir arada olması fikri de sektör adına çok büyük bir kazanım olmuş. Emeği geçen herkese teşekkür ederim.

Serdar BAYRAM Baymim Cephe Danışmanlık

"Yetenekli ve kendini işine adamış profesyonellerin sektördeki doğruları paylaşması bir gururdur. Bizlere sunduğunuz öğretilere ek olarak almış olduğunuz sorumluluk, özveri ve çabalarınız için tüm ekibe teşekkürlerimizi sunarız. ‘’Cepheye Dair’’ tüm doğruların açıklıkla tek bir portalda toplanmış olması hepimiz için çok faydalı olmasının yanı sıra hepimize ilham olmuştur. Çalışmalarınızı tebrik eder, başarılarınızın devamını dilerim.

Güldem ACET Axalta Coating System Turkey - Business Manager Powder Coating